gvkd
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

 باید سریعا به دندانپزشک مراجعه کنند. یکی از علل درد دندان، آسیب به ریشه آن است. متخصصین درمان ریشه دندان می توانند به رفع مشکلات این ناحیه کمک کنند. درمان ریشه از جمله شاخه های تخصصی دندانپزشمی می باشد و برای درمان بیماری های پالپ دندان و ساختارهای مربوط به آن به کار می رود. در این قسمت می خواهیم اطلاعاتی درباره کلینیک تخصصی درمان ریشه در تهران در اختیار شما قرار دهیم.

کلینیک تخصصی درمان ریشه در تهران

کلینیک تخصصی درمان ریشه در تهران ، خدمات متنوعی را به بیماران عزیز ارائه می دهد. از جمله این خدمات می توان به عصب کشی، درمان مجدد ریشه (ری اندو)، تشخیص و درمان دردهای ناحیه دندان ها و فک و صورت، درمان آبسه ها و فیستول های داخل و خارج دهانی با منشا دندانی اشاره کرد. در این کلینیک جراحی های کیست و ضایعات کنار ریشه دندان، پری آپیکال، اپیکواکتومی (قطع ریشه) و نیز جراحی جداسازی ریشه انجام می شوند. خانم های باردار، کودکان و نوجوانان هم می توانند برای رفع مشکلات دندانی خود به کلینیک تخصصی درمان ریشه در تهران مراجعه نمایند. این مرکز شرایطی را فراهم کرده تا افرادی که از دندانپزشکی وحشت دارند هم بتوانند به راحتی از این خدمات بهره مند شوند. اگر شما هم جزء این دست افراد هستید با کلینیک تخصصی درمان ریشه در تهران تماس بگیرید.

کلینیک تخصصی درمان ریشه دندان در تهران

کلینیک تخصصی درمان ریشه دندان در تهران ، با استفاده از دندانپزشکان حرفه ای و با تجربه خدمات با کیفیتی را به بیماران عزیز ارائه می دهد. در این مرکز برای کسب بهترین نتیجه و رضایت عزیزان از بهترین ابزار و دستگاه ها استفاده می شود. درمان ریشه با نام های روت کانال و درمان اندودنتیک هم شناخته می شود. این روش درمانی برای رفع عفونت داخل دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک این روش، احتمال ایجاد عفونت های داخل دندانی در آینده به شدت کاهش می یابد. در روت کانال، پالپ یا مغز دندان مورد درمان قرار می گیرد. این قسمت هم جزئی از ریشه است. به همین دلیل این روش درمانی با نام درمان ریشه دندان شناخته می شود. متخصصین کلینیک تخصصی درمان ریشه دندان در تهران به مراجعین توصیه می کنند تا با مشاهده علائمی مانند درد شدید و ناگهانی، حساسیت به فشار و لمس، تورم بافت های لثه، تغییر رنگ دندان، احساس ناخوشی و بیماری عمومی، تب، درد یا تورم غدد لنفاوی سریعتر برای درمان اقدام کنند. اگر هر یک از این علائم را در خود مشاهده کردید با کلینیک تخصصی درمان ریشه دندان در تهران تماس بگیرید. شماره های درج شده در آگهی متعلق به این کلینیک می باشند.

متخصص درمان ریشه دندان در تهران

متخصص درمان ریشه دندان در تهران ، پروسه درمان ریشه را در چندین مرحله انجام می دهد. به طور کلی فرایند درمان ریشه 3 مرحله دارد که 3-1 جلسه زمان می برد. مرحله اول، تمیز کردن کانال ریشه می باشد. متخصص درمان ریشه دندان در تهران در ابتدای کار خود، دندان بیمار را بی حس می کند. این کار را با استفاده از بی حسی موضعی انجام می دهد. سپس برای دسترسی به پالپ و ریشه دندان، سوراخی روی سطح دندان ایجاد می کند. در این زمان با کمک ابزارهای کوچکی که وارد این سوراخ می کند، قسمت مرده یا بیمار پالپ را خارج می نماید. مرحله دوم، پر کردن ریشه کانال است. متخصص درمان ریشه دندان در تهران قسمت هایی را که خالی کرده با استفاده از محلول مخصوص شستشو تمیز و ضد عفونی می کند. سپس با مواد پر کننده (موادی شبیه پلاستیک که با بدن انسان سازگارهستند) و سمنت ها این سوراخ را پر می کند. در مرحله آخر تاج دندان پر می شود. زمانی که محتویات داخل دندان خارج می شوند، دندان بسیار آسیب پذیر است. به همین علت با قرار دادن یک تاج یا پر کننده از آن محافظت می کنند. متخصص درمان ریشه دندان در تهران از بیمار خود می خواهد تا در این زمان از جویدن و گاز زدن مواد غذایی سفت خودداری کند. برای درمان ریشه دندان خود می توانید با متخصص درمان ریشه دندان در تهران تماس بگیرید.

بهترین متخصص درمان ریشه دندان در تهران

بهترین متخصص درمان ریشه دندان در تهران علت ایجاد التهاب یا عفونت دندان را برای بیماران توضیح می دهد. عفونت دندان می تواند در اثر پر کردگی های عمیق و زیاد دندان، بیماری و عفونت شدید لثه، پر کردگی های سست دندان، ضربه فیزیکی به دندان، تروما، سایش دندان، پوسیدگی های عمیق، ترک خوردگی و ... ایجاد شود. به طور کلی هر نوع آسیبی که باعث ایجاد عفونت والتهاب در پالپ دندان شود، نیازمند درمان ریشه است. دندان های ترک خورده و سوراخ شده می توانند شرایط آلوده شدن پالپ دندان را فراهم کنند. به این ترتیب که داخل دهان هر فردی تعداد زیادی باکتری مفید و مضر وجود دارد. این باکتری ها در حالت عادی مشکلی ایجاد نمی کنند. اما در صورت وجود سوراخ یا ترک در دندان، به آن وارد می شوند و خرابکاری می کنند. سپس راهی به سمت پالپ دندان پیدا کرده و آن را آلوده می نمایند. اگر این باکتری ها با عمق بیشتری از دندان نفوذ کنند، آسیب شدیدتری وارد می کنند. در این مسیر، باعث عفونت استخوان فک، ضعف و کاهش بافت استخوانی می شوند. نتیجه این فرایند لق شدن دندان است. برای اطمینان از سالم بودن دندان های خود و رفع مشکلات آنها به بهترین متخصص درمان ریشه دندان در تهران مراجعه نمایید. جهت رزرو وقت می توانید با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.

بهترین دکتر درمان ریشه دندان در تهران

بهترین دکتر درمان ریشه دندان در تهران در صورت لزوم از جراحی اپیکواکتومی استفاده می کند. گاهی اوقات ممکن است پس از درمان ریشه، عفونت دندان بهبود پیدا نکند یا بیشتر شود. این امر به دلیل پیچیدگی کانال های دندانی و تعداد زیاد انشعابات آنها است. در این حالت، مقداری از مواد ضد عفونی کننده درون این انشعابات باقی مانده و باعث عفونت دوباره می شوند. در این مواقع، نیاز به جراحی اپیکواکتومی است. دندانپزشک قبل از این جراحی، دندان بیمار را معاینه و شرایط پزشکی بیمار را ارزیابی می کند. اگر نیاز باشد برای او دارو تجویز می نماید. بهترین دکتر درمان ریشه دندان در تهران با استفاده از جراحی اپیکو انتهای ریشه را همراه با بافت عفونی برمی دارد. سپس داخل کانال را شستشو و پاکسازی می کند. در ادامه با استفاده از مواد جدیدی آن را پر می کند. دندانپزشک برای اینکه از وضعیت دندان آگاه شود یک رادیوگرافی انجام می دهد. در انتها لثه در محل خود بخیه می شود. برای رفع مشکلات دندانی خود با بهترین دکتر درمان ریشه دندان در تهران تماس بگیرید.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۰۷:۵۳ ] [ pari ]
[ ]
.: Weblog Themes By 123blog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب